Watch the live stream of the Champions of Champions Sevens Tournament, played at Camp Discovery in Limpopo on Friday and Saturday, 20 & 21 October 2017.

Kyk na lewendige stroom van die Kampioen van Kampioene Sewes Toernooi, gespeel by Camp Discovery in Limpopo op Vrydag en Saterdag, 20 & 21 Oktober 2017.

Pool Games

Waterkloof vs Merensky

Goudveld vs Brandwag

Diamantveld vs Montana

Westville vs Noordheuwel

Rustenburg vs Brandwag

Durban High School vs Merensky

Paul Roos vs Noordheuwel

Glenwood vs Montana

Durban High School vs Waterkloof

Rustenburg vs Goudveld

Glenwood vs Diamantveld

Paul Roos vs Westville

Knockout Games

Cup Quarter-final – Paul Roos vs Glenwood

Cup Quarter-final – Montana vs Westville

Cup Quarter-final – Goudveld vs Durban High School

Cup Quarter-final – Waterkloof vs Rustenburg

Bowl Semi-final – Noordheuwel vs Diamantveld

Bowl Semi-final – Brandwag vs Merensky

Plate Semi-final – Glenwood vs Westville

Plate Semi-final – Goudveld vs Rustenburg

Cup Semi-final – Paul Roos vs Montana

Cup Semi-final – Durban High School vs Waterkloof

Shield Final – Diamantveld vs Merensky

Bowl Final – Noordheuwel vs Brandwag

Plate Final – Glenwood vs Rustenburg

Cup Final – Paul Roos vs Waterkloof

Pool A Pool B Pool C Pool D
Paul Roos 1 Glenwood 1 Rustenburg 1 DHS
Westville 2 Diamantveld 2 Goudveld 2 Waterkloof
Noordheuwel 3 Montana 3 Brandwag 3 Merensky

 

Time Pitch 1
08h30 Waterkloof D2 22 v 0 D3 Merensky
08h50 Diamantveld B2 14 v 19 B3 Montana
09h10 Rustenburg C1 17 v 0 C3 Brandwag
09h30 Paul Roos A1 31 v 5 A3 Noordheuwel
09h50 DHS D1 26 v 33 D2 Waterkloof
10h10 Glenwood B1 35 v 7 B2 Diamantveld

 

Time Pitch 2
08h30 Goudveld C2 33 v 21 C3 Brandwag
08h50 Westville A2 21 v 14 A3 Noordheuwel
09h10 DHS D1 31 v 14 D3 Merensky
09h30 Glenwood B1 19 v 24 B3 Montana
09h50 Rustenburg C1 10 v 17 C2 Goudveld
10h10 Paul Roos A1 17 v 5 A2 Westville

 

  Cup Quarter Final 1
10h50 Paul Roos 1stA 19 v 14 2ndB Glenwood
  Cup Quarter Final 3
11h10 Goudveld 1stC 21 v 24 2ndD DHS
  Bowl Semi Final 1
11h30 Noordheuwel 3rdA 21 v 19 3rdB Diamantveld
  Plate Semi Final 1
11h50 Glenwood LCQ1 38 v 19 LCQ2 Westville

 

  Cup Quarter Final 2
10h50 Montana 1stB 24 v 19 2ndA Westville
  Cup Quarter Final 4
11h10 Waterkloof 1stD 26 v 7 2ndC Rustenburg
  Bowl Semi Final 2
11h30 Brandwag 3rdC 19 v 17 3rdD Merensky
  Plate Semi Final 2
11h50 Goudveld LCQ3 0 v 26 LCQ4 Rustenburg

 

  Cup Semi Final 1
12h10 Paul Roos WCQ1 19 v 14 WCQ2 Montana Paul Roos won in sudden death
  Cup Semi Final 2
12H30 DHS WCQ3 19 v 24 WCQ4 Waterkloof
13H00 Diamantveld LBS1 28 v 21 LBS2 Merensky SHIELD FINAL
13h20 Noordheuwel WBS1 23 v 0 WBS2 Brandwag BOWL FINAL
13H40 Glenwood WPS1 31 v 10 WPS2 Rustenburg PLATE FINAL
14h00 Paul Roos WCS1  21 v  17 WCS2 Waterkloof CUP FINAL